• Biegły Rewident
  Doradca Podatkowy
  Audytor
  Compliance Expert FICA

  Zaufaj osobie z pasją i doświadczeniem! Zapraszam do współpracy!
 • 1

Jestem Certyfikowanym Trenerem Zarządzania Uniwersytetu Thames Valley w Londynie z poświadczonymi kompetencjami w 6 obszarach certyfikacji....Wyszkolona kadra pracownicza wpływa nie tylko na poprawę wizerunku Twojej firmy, ale także na dochodowość firmy!

Szkolenie personelu, jest procesem występującym zarówno w postaci czynności przypadkowych, jak i w tych sytuacjach kiedy jest to systematyczny, planowany i bezpośrednio kierowany proces szkolenia - uczenia się. Aby proces uczenia się przebiegał sprawnie, uczący się pracownik musi być poddany kontroli nauczającego. Kontrola jest, bowiem niezbędnym czynnikiem eliminującym błędy w procesie poznania, pozwala również zapobiegać ich ewentualnym skutkom w przyszłości.

 Na proces szkolenia składają się:

 • Uświadomienie pracownikom postępów, jakie robią
 • Kontrolowanie oraz delegowanie odpowiedzialności (aby pracownik był w pełni świadom wagi sytuacji, jakiej przyjdzie mu sprostać oraz pozycji w firmie, jaką zajmuje).
 • Promowanie kształcenia.
 • Udział przełożonego w szkoleniu poprzez zachęcanie i motywowanie pracowników do analizowania poważniejszych problemów.

Dzięki szkoleniom, poprawianiu umiejętności pracowników, manager zapewni swojej firmie fachową kadrę dobrze wyszkolonych pracowników, a przez to zwiększy efektywność i wydajność ich pracy oraz zyski swojej firmy.

Przedsiębiorstwo, w którym personel pracuje w dobrych warunkach pracy, przyjaznej atmosferze, kierownictwu, które rozumie jego potrzeby, jest na najlepszej drodze do własnego rozwoju oraz ciągłego doskonalenia.

Szkolenia sprawiają, iż personel zwiększa swoją pomysłowość, innowacyjność, zyskuje nowe spojrzenie na wykonywane dotychczas rutynowo zadania.

Inwestując w istniejącą już kadrę pracowniczą manager nie tylko oszczędza pieniądze, które musiałby poświecić na przeprowadzenie nowej rekrutacji, ale również inwestuje w rozwój pracowników, którzy zdążyli już zaznajomić się z firmą oraz zasadami jej działania.

Są to zaufani ludzie, których przedsiębiorczość pozwoli przedsiębiorstwu na sprostanie wymogom ciągle rozwijającego i nieustannie zmieniającego się rynku.

Posiadam m.in.
•    kwalifikacje pedagogiczne w nauczaniu dorosłych Ministerstwa Edukacji Narodowej,
•    Certyfikat  Skutecznego Trenera Wewnętrznego,
•    Certyfikat Trenera NLP i inne z zakresu psychologii.

Jestem Trenerem Zarządzania Uniwersytetu Thames Valley w Londynie z poświadczonymi kompetencjami w 6 obszarach certyfikacji. Moje portfolio zostało bardzo wysoko ocenione przez asesorów. Współpracuję z firmami w zakresie szkoleń, które w ocenach uczestników są na wysokim poziomie. W skali 6 stopniowej ankiety oscylują wokół 6. Niejednokrotnie szefowie firm szkoleniowych pytają: „jak Pani to robi?” ja odpowiadam, że pracę należy wykonać solidnie i z sercem. Wtedy nie ma problemu aby grupa nawet 30 osób dostrzegła korzyści i dokonała obiektywnej oceny. Jestem autorką wielu narzędzi wspomagających zarządzanie takich jak: systemy ocen pracowniczych, systemy motywacyjne, ścieżki kariery, wartościowanie stanowisk pracy, modeli kompetencyjnych, systemów wczesnego ostrzegania; autorka wielu artykułów w różnych magazynach: np. Kadry, Controlling, Praca…

Skorzystaj ze szkoleń dedykowanych oraz coachingów.

Współpracuję z wieloma czołowymi firmami szkoleniowymi, m.in.:

 

Cookies

Ta strona używa cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki.