• Biegły Rewident
    Doradca Podatkowy
    Audytor
    Compliance Expert FICA

    Zaufaj osobie z pasją i doświadczeniem! Zapraszam do współpracy!
  • 1

Nie myśl człowieku, że masz dużo czasu!

Zadano następujące pytanie 95 latkom:

Gdybyś mógł przeżyć swoje życie jeszcze raz, to co zrobiłbyś inaczej?

Po pierwsze, znalazłbym więcej czasu na refleksje. Bardziej doceniałbym piękne chwile, wschody i zachody słońca. Starałbym się mieć  więcej wspaniałych chwil. Po drugie, podejmowałbym większe ryzyko i wykorzystałbym więcej szans. Życie jest bowiem za krótkie, aby się na nie zamykać. Po trzecie, zostawiłbym po sobie coś więcej, coś, co trwałoby długo po mojej śmierci. 

Zatem podążaj własną DROGĄ z poczuciem celu
i plecakiem wypełnionym miłością, energią, pasją, z życzliwymi przyjaciółmi…

Monika Iwaniec

W tym kraju niewiele się zmieni, jeżeli nie zmieni się poziom świadomości ludzi. Ludzi, którzy zechcą się pochylić nad własnym rozwojem i rozwojem własnych firm w przemyślany i sprawdzony sposób. Ludzi, którym nie brak pokory i dystansu do siebie oraz obecnej sytuacji w Polsce. Ludzi, którzy nie chcą tracić życia zgodnie z dewizą, „nie myśl człowieku, że masz dużo czasu”. Ludzi, którzy zaakceptują naszą dewizę że,, życie jest jak gra w karty - to co Ci rozdano to przeznaczenie – w jaki sposób zagrasz - to twoja wolna wola. Liczy się to co możesz zrobić, a nie to czego nie możesz” - serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na warsztaty wszystkich tych, którzy wiedzą o tym, że indywidualna droga jest często bardzo trudna, a za sukcesy jakie się osiąga płaci się często zbyt wysoką cenę. Tych, którzy poszukują dróg dających spełnienie marzeń i satysfakcję z życia normalnego w nienormalnej polskiej rzeczywistości. Tych wszystkich, którym jest duszno w dzisiejszej polskiej rzeczywistości, a perspektywy przyszłości jawią się w sposób wysoce niepewny. Tych, którzy wiedzą, że praca w zespole daje efekt synergii. Skraca drogę do sukcesów.

Warsztaty rozwoju ludzi i firm to jedyny w swoim rodzaju projekt, bardzo oryginalny, mający służyć powodzeniu w obecnej rzeczywistości. Powodzeniu poprzez zmianę sposobu myślenia i przemyślaną pracę nad sobą, ludźmi i własnymi firmami. Wykorzystaniu sprawdzonych na podstawie ponad 20 lat zarządzania metod.

Ambicją i naszym celem jest, „wyprodukowanie” ludzi sukcesu, którzy w przyszłości będą realizowali swoje cele i marzenia; którzy wiedzą lub się dowiedzą, że jeżeli chcą coś zmienić, kogoś tym po drodze zdenerwują; Zdenerwują przede wszystkim tych, którzy nie są otwarci na zmiany!

Więc bądź otwarty na nowe idee, skądkolwiek one pochodzą, a im są dziwniejsze, tym poważniej je traktuj.

Smutna prawda jest taka, że najostrzejszymi krytykami naszej osoby i naszych działań jesteśmy my sami. Na drodze do szczęścia przeważnie stoi nam nasze krytyczne oko, które porównuje nas z innymi ludźmi. A na domiar złego ocenia fragmentarycznie; tzn. skupia się na detalach. Dostrzegamy, że ktoś ma zgrabniejsze nogi, lepiej mówi po angielsku czy choćby ma za sobą kurs jazdy konnej, więc na pewno jest bardziej wartościowy niż my i to nam odbiera chęci do działania. Polecam warsztaty „zarządzanie sobą”, byłam na wielu szkoleniach ale to jest wyjątkowe! Wyjątkowi ludzie oraz praktycy! Wyjątkowe doświadczenie… dziś jestem inną osobą!

Kursantka: JUSTYNA

Aby uświadomić sobie własne cele, potrzeby, pragnienia, wartości, nauczyć się być dla siebie dobrym, dobrze porozumiewać z innymi ludźmi, otworzyć przed sobą nowe perspektywy, szersze horyzonty, wzmocnić swą osobowość, pewność siebie, pozytywną moc, trzeba wykonać pierwszy KROK, zacznij od niego!

Ujarzmij siły, które kształtują Twoje przeznaczenie!

Wyślij zamówienie

Cookies

Ta strona używa cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki.